.

.

14CM Drogan топката Јапонски аниме слика Полка прстен име Марк акција фигура изборот на модел на играчки за момчиња

14CM Drogan топката Јапонски аниме слика Полка прстен име Марк акција фигура изборот на модел на играчки за

DEN 712.80

Од стоката
Во магацинот


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
14 CM Drogan топката Јапонски аниме слика Полка прстен име Марк акција фигура изборот на модел на играчки за момчиња
Материјал : пвц
Пакет :
1pcs

Таа е поголема од информацијата

Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Димензии:
14cm
Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
ПВЦ
Со Анимација Извор:
Јапонија
Пол:
Момчиња
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Бренд Име:
dalok hakid
Возраст Опсег:
> 6 години
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
14CM
Стил:
Полка прстен име Марк акција фигура
Пол:
деца играчки
Тип:
Полка прстен име Марк акција фигура
Производи во категоријата