.

.

Висока Моќност Плазма Говорникот Музика Тесла Калем Безжичен Предавател Генератор + 24V 2A напојување

Висока Моќност Плазма Говорникот Музика Тесла Калем Безжичен Предавател Генератор + 24V 2A напојување

DEN 3192.00
DEN 3359.52

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики;
1, карактеристики на производот : (1) коло по фреквенција структура, автоматски внесете resonant држава, откако на почетокот на колото во Тесла калем во сила
ефикасноста е највисок, серија резонанца е јадрото на Тесла калем. (2), се приклучи на посебна топлина дисипација уред, добри топлина дисипација, може да
се работи континуирано веќе подолго време непрекинато. (3), не се ограничени од страна на музика формат, можете да го приклучиш во било кој формат музика. (4), гласно, добар звук
квалитетот. Се разбира, различни купувачи барања не се исти, ве молиме обратете се до специфични видео. ((5), не заземјување. 2, спецификација за производ :
долго 10cm, широк 10cm, висока 17cm (не содржи електрични акупунктура). Тежина : околу 400 грама.
Коло референтна фреквенција SSTC и други класичен професионални Тесла калем коло.
Нежен и исклучителна безбедносни барања, па оригиналниот коло е посебен измена и
иновација.
Традиционалните Тесла калем (може да игра на музика), вклучувајќи : диск, лак за гасење, моќ мост, основно средно
серпентина и други делови, со сложена структура, обемна, скапо карактеристики. Иако звукот на глас (се разбира,
бучавата е исто така голем) нема доволно безбедност, може да се игра само квадратен бран музика (обичните музика мора прво да се
се конвертира во квадратен бран со специјализиран софтвер), мора да биде поткрепена и други недостатоци.
Според овие недостатоци на традиционалните Тесла калем, овој производ може да се опише како навистина мал и
лесен, безбеден и применливи, прекрасен изглед, може да се нарече десктоп музика ниво Тесла калем Кралот
пакетот вклучува еден 24 V,2 A напојување

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Производи во категоријата