.

.

Три слој од водоотпорен најлон рака торба Чиста боја џокер мали гласник торба 2017 лето Крпа на мобилен телефон или копче пакет

Три слој од водоотпорен најлон рака торба Чиста боја џокер мали гласник торба 2017 лето Крпа на мобилен телефон

DEN 475.20

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чанти
Чанти Тип:
Ден Канџите
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
k9925
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Најлон
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Бренд Име:
MEIYULINGXIN
Надворешноста:
Никој
Производи во категоријата