.

.

80pcs NuoNuoWell 6mm Црево Директно Конектор Спојка за Градина Микро Наводнување капка по капка Систем за Наводнување Спреј Sprinkler Адаптер

80pcs NuoNuoWell 6mm Црево Директно Конектор Спојка за Градина Микро Наводнување капка по капка Систем за Наводнување

DEN 180.00
DEN 234.24

Од стоката
Во магацинот


80pcs Nuo Nuo Well 6mm Црево Директно Конектор Спојка за Градина Микро Наводнување капка по капка Систем за Наводнување Спреј Sprinkler Адаптер
Детали за производот : Име : 6mm директно конектор Врска : 6mm црево Апликација : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски наводнување, покрена кревет, зеленчук парцели, колонист кутија за наводнување

Таа е поголема од информацијата

Дијаметар:
1
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
NuoNuoWell
Градина Вода Конектор Тип:
Стандард Конектори
Број На Модел На:
СЗ-JTB6MM
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата