.

.

2017 НОВИ ЖЕНИТЕ ЗИМСКА ЈАКНА ГРБ ЗГУСНЕ ТЕНОК ТОПЛО ЖЕНСКИ PARKAS ПОМЕСТЕНА ПАМУК ТОПЛА ПРОДАЖБА ZL403

2017 НОВИ ЖЕНИТЕ ЗИМСКА ЈАКНА ГРБ ЗГУСНЕ ТЕНОК ТОПЛО ЖЕНСКИ PARKAS ПОМЕСТЕНА ПАМУК ТОПЛА ПРОДАЖБА ZL403

DEN 1992.00
DEN 3320.16

Од стоката
Во магацинот

Ако не го добиете вашиот објект ontime, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Испорака Метод : На предмети ќе биде испорачуван Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса само, па ве молиме да ја Потврдите вашата е достапна адреса за, пред да плаќаат преку . Сите превозот обвиненија за вратени производи ќе бидат платени од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Се враќа прифатени во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Проценето време на испорака Меѓународниот пакет трае околу 15-60 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за размена на нова. Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ Имаат СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.(Со исклучок на contrived штета документот или misusage).
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Но, понекогаш меѓу националните испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Бојата на вистинскиот објект може малку да се разликуваат од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикан од светлината на вашиот монитор и светлина од светлината.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
zl403
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Шема
Тип:
Тенок
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тежина:
1.2kg
Дебелина:
Дебели
Бренд Име:
jsfly
Пополнување:
Памук
Сезоната:
Зима
погоден:
Жена Дама Женски Gir
Дебелина:
Дебела Топло Жените Зимски Капут
casacos де inverno feminino:
Женска зимски јакни и палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
вата:
Памук
боја:
ФОТО БОЈА
Големина:
L,XL,2XL,3XL,4XL
Производи во категоријата