.

.

4*100pcs Авто-заклучување Најлон Кабел Вратоврска Автомобил, Мотоцикл Шарени Кабел Zip Вратоврска Јамка Autoblocantes

4*100pcs Авто-заклучување Најлон Кабел Вратоврска Автомобил, Мотоцикл Шарени Кабел Zip Вратоврска Јамка Autoblocantes

DEN 480.00
DEN 516.48

Од стоката
Во магацинот


Опис на производот 4*150mm Авто-Заклучување Најлон Кабел Врски 100 Pcs/Пакет Автомобил, Мотоцикл Шарени Кабел Zip Вратоврска Јамка Врски за Жици Среди и Вид Бои
Функција
1.Употреба на еколошки трајни најлон 66 оригиналната суровина деформација
2.Едноставен механизам дизајнирани да работат стационарни пропаѓање, различни бои за лесно сортирање
3.Широк спектар на апликации, како што се супермаркети жител апарати за домаќинство фактор
Спецификација
Тип : Авто-заклучување Најлон Кабел Вратоврска
Материјали : Најлон 66
Затегнувачка Цврстина : 104k Pa
Работна Температура : -35-100 centigrade
Големина : 4*150(Ширина : 3.6 мм*Должина : 150mm)
Пакет Шоу
400 компјутери/наместите бојата која вашиот избор
1.Ве молиме оставете целосна адреса и име при онлајн нарачка.
2.Превозот и плаќање на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
3.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Руските Воздухопловни Прибл.15-28 Работни дена
4.Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Најчесто, обработка на време може да биде од 1 до 4 работни дена
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој.
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас , ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална statu.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Бренд Име:
FY-UU
Име На Модел:
најлон кабел врски
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Тежина:
280g
Објектот Висина:
4cm
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Nylon66
Еколошки:
Пријателски трајни најлон 66 оригиналната суровина деформација
Стационарни пропаѓање:
Yes
боја:
4
Тип:
Авто-заклучување Најлон Кабел Вратоврска
Материјал:
Најлон 66
Затегнувачка цврстина:
104kPa
Работна температура:
-35-100 centigrade
Производи во категоријата