.

.

Мотоцикл Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број Плоча за Suzuki TL1000R SV1000 S GSX1250F GSXR600 GSXR1000

Мотоцикл Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број Плоча за Suzuki TL1000R SV1000 S GSX1250F GSXR600

DEN 2124.00

Од стоката
Во магацинот


- Табличка Протезата со светло за плоча - Материјал : CNC Alumium - Боја : сива/сино/црвено - Одговара најмногу на спорт велосипед 1 парче Мотоцикл Лиценца Број Плоча Држач

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црвена, Сина, Црна, Сива
Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Бренд Име:
ZRIHE
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Име На Модел:
RH2-PH-005
Објектот Висина:
2.7inch
Објектот Должина:
5.8inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
stytle:
Мотоцикл Лиценца Број Плоча Држач
Материјал:
CNC алуминиум
Бои:
сино/red/сива
Fitment:
Универзална За сите модели
Е Прилагодена:
Yes
Објектот Боја:
сино/Црна/Црвена/Gold/Sliver
Производи во категоријата