.

.

БРИЗ АУДИО и WEILIANG АУДИО трансформатор 6W 115V/230V текст 15V излез за пред-засилувач декодер направен во Мексико

БРИЗ АУДИО и WEILIANG АУДИО трансформатор 6W 115V/230V текст 15V излез за пред-засилувач декодер направен во

DEN 432.00
DEN 455.04

Од стоката
Во магацинот


Моќност : 6 W
ТЕКСТ : 115 V*2 или 230 V 50/60 Hz
ИЗЛЕЗ : 15 V*2
Пакување листа :
1 : Само трансформатор(9.48 usd) : трансформатор*1pcs.
2 : PCB трансформатор(10.48 usd) : PCB*1pcs+бакарни цилиндри*4pcs+ трансформатор*1pcs.
( Само suite без заварување).

Таа е поголема од информацијата

Приклучок Тип:
само, ЕУ
Излез Тип На:
AC
Употреба:
Префрлување,CD Player
Бренд Име:
weiliang аудио
Број На Модел На:
US
Излезниот Напон:
15v
врска:
Лемење
Употреба:
Декодер
Производи во категоријата