.

.

Goku Dragon Ball Забава Лаптоп Decal Налепница за Apple MacBook Кожата Воздух 13 Про Ретината 11 12 15 инчен Винил Mac Површината Книга Налепница

Goku Dragon Ball Забава Лаптоп Decal Налепница за Apple MacBook Кожата Воздух 13 Про Ретината 11 12 15 инчен

DEN 410.00
DEN 431.52

Од стоката
Во магацинот


Производ Функција :
(1) Прашина-доказ, Вода-доказ, Масло-доказ.
(2) Прецизни-сечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.
(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.
(4) Висок квалитет на винил материјал. Долготрајни и никогаш нема да згаснат.
Производ содржина листа : Decal налепница X 1 buc ; Пренос филм X 1 buc ; DIY Водство X 1 buc
Внимание : Ова decal не е само за Macbook, но, исто така, може да биде совршено се користи на сите други лаптопи,
како што се : HP, Dell, Acer, Sony, Lenovo, ASUS, Samsung, Toshiba и така натаму.
НЕ macbook, ве молиме изберете "Custom size" и ни остави порака за вашиот лаптоп модел и големина. >

Таа е поголема од информацијата

Апликацијата Лаптоп Големина:
Air 11 инчен, Воздух 13 инчен, 12 инчен Ретината, Ретината 13 инчен, Ретината 15 инчен, Про 13 инчен, Про 15 инчи, и Други 13 инчен, Други 14 инчен, Други 15 инчен, Прилагодена големина
боја:
Црна, Бела
Пакет:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
ЦД-45
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Coolism
Функција:
Вода-доказ / Анти-Нула / Масло-доказ
Достапни големина:
11.6/12/13.3/14/15.4/15.6
избор на боја:
црна или бела
Материјал:
Висок Квалитет на Винил материјал
Точка име :
Креативни DIY Компјутер Лаптоп Decal Налепница
Поддржани Уреди:
За MACBOOK/HP/DELL/ACER/ASUS/VAIO/SONY,ИТН
Други поддржани:
За Површина Книга/Лаптоп/Chrombook/PC
Производи во категоријата