.

.

евтини превртување песни моќ гумени салата воздух песна на вода отворено душеци со слободни пумпа 8m x 1.8 m x 0.15 м

евтини превртување песни моќ гумени салата воздух песна на вода отворено душеци со слободни пумпа 8m x 1.8

DEN 55968.00

Од стоката
Во магацинот


евтини превртување песни моќ гумени салата воздух песна на вода отворено душеци со слободни пумпа 8m x 1. Околу 10-20 возрасните.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Погодна за рекреација корисници.15 м
Боја : Светло Сива
Материјал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенина
Технологија : двоен крои со додадена бонд
Додатоци : мат x 1, слободни пумпа х 1,крпа кеса x 1,поправка колекции x 1
Гаранција : 2 години
Пакет : силна крпа торба, лесно да се носат
Inflating време : помалку од 10 минути
Испорака : Express,Fed Ex
Опис на производот
1. Јас може да го користи во вода?
Yes (да).со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Погодна за рекреација корисници
2. Може да ги користиме заедно?
Yes (да). Тоа е широко се користи во затворен и отворен за сите ширум светот за двете возрасни и деца.Јас само што почнав да учам за неколку дена, јас може да го користи?
Yes (да).Скокови можат да се повторуваат почесто, со помалку можност за прекумерна употреба повреди освен на традиционалните обука опрема.Тоа може да биде оптоварен/самопочит и врши и се чуваат лесно. Гумени воздух подот е водоотпорен,тоа е добар воздух-стегање.Може да бидат поставени на секој кат. Се користи за група на класи или еден-на-еден тренинг.Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност
3.
Нашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод. Ви благодариме за вашето разбирање.15 м
обука мат
обука мат подлога
фитнес душеци за домашна теретана
гумени воздух песна гимнастика
воздух вода душек
Големина : 8m x 1.Она што е макс оптоварување за овој мат?
3500 Lbs.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Светло Сива
Бренд Име:
голема река хил
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Одделот За Името:
Мажи
Број На Модел На:
8m x 1.8 m x 0.15 м
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Тип:
превртување на воздухот вистинскиот пат за дома
боја:
Светло Сива
испорака:
Експрес,FedEx
време на испорака:
3 до 7 дена
Гаранција:
2 години
Материјал:
ПВЦ и Специјални Капка бод ткаенина
Производи во категоријата