.

.

Голем Камион и Автомобил Пневматик Притисок Мерач Нерѓосувачки Челик Гуми Притисок Нозе

Голем Камион и Автомобил Пневматик Притисок Мерач Нерѓосувачки Челик Гуми Притисок Нозе

DEN 1056.00

Од стоката
Во магацинот


Голем Камион и Автомобил Пневматик Притисок Мерач Нерѓосувачки Челик Гуми Притисок Нозе
Материјал : нерѓосувачки челик
Максимална откривање на 14kg притисок

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Специјални Функции:
Пневматик мерач на притисок
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
OBRK
Објектот Волумен:
НЕ
Материјал Тип:
Челик
Производи во категоријата