.

.

Трговија на големо 3PCS Alto Sax Saxophone Отворот Пластика со Капа Метал Тока Полињата за Отворот Закрпи Влошки Перници

Трговија на големо 3PCS Alto Sax Saxophone Отворот Пластика со Капа Метал Тока Полињата за Отворот Закрпи Влошки

DEN 561.60

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме забелешка : ова е трговија на Големо 3 PCS. ви благодариме
Оваа отворот изработени од пластика доаѓа со капа за да ја задржиш чисти.
Тоа е погоден за почетниците или професионална saxophonists.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Производ големина : 9.8 * 3 * 3cm / 3.86 * 1.2 * 1.2 во
Производ тежина : 36g / 1.6 оз
Пакет Листата :
1 * Отворот
1 * Капа
1 * Полињата за
1 * Тока
2 * Влошки

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SLADE
Производи во категоријата