.

.

12pcs/многу Ткаенина Цвет Брошеви Мажи/Жени Brooch Иглички Одговара Декорација Lapel Игли За Мажи Brooch за Одговара Додатоци 18 Боја

12pcs/многу Ткаенина Цвет Брошеви Мажи/Жени Brooch Иглички Одговара Декорација Lapel Игли За Мажи Brooch за

DEN 404.00
DEN 475.20

Од стоката
Во магацинот


12pcs/многу Ткаенина Цвет Брошеви и на Мажите и на Жените им Одговара Декорација Lapel Игли За Мажи Brooch за Одговара на Накит 18 Бои

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Цвет
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E004
Бренд Име:
Cenmon
Стил:
Класичен
Материјал:
Ткаенини
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Производи во категоријата