.

.

Гроздобер Лабава Цветни Печати Сплит Кимоно Јакна 2017 Отвори Блуза Туника Sashes Жените Кошула Дами Секојдневен Outwear Femininas Грб

Гроздобер Лабава Цветни Печати Сплит Кимоно Јакна 2017 Отвори Блуза Туника Sashes Жените Кошула Дами Секојдневен

DEN 721.00
DEN 1181.76

Од стоката
Во магацинот


УСЛУГА :
1.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор.
ИСПОРАКА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината, можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
ПОВРАТНИ информации :
1.
Ние се прогласи за вредност помала од $ 8 .Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Големина Должина Биста Рамо и Ракави во/cm во/cm во/cm S 65 102 51 М 66 104 52 L 67 106 53 "ве Молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "
ABOUTTHE ГОЛЕМИНА НА :
1.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ве молиме да забележите ни нова адреса.
БОЈА РАЗЛИКА :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
vodiu
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
кимоно
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Sashes
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
CB337
Пол:
Жените
боја:
Сина
materical:
Полиестер
Шема:
Печати
Стил:
кимоно
украс:
Sashes
Производи во категоријата