.

.

Bykski G1/4 Метал Мулти-Начин на Монтирање Конектор 3 Начини Б-TE3-X

Bykski G1/4 Метал Мулти-Начин на Монтирање Конектор 3 Начини Б-TE3-X

DEN 221.76

Од стоката
Во магацинот

Испрати пакет да русија преку SPSR потребите на купувачот e-mail или да предизвика одложување на превозот
.Бидејќи изборот на Интернет шопинг, да се задржи добрата комуникација за решавање на прашања кои можат да се појават и, ако е можно, ве молиме секогаш да се провери Али пораката.
Глава може да ротира 360 степени
Висок проток структура Термин За Предмети 1.За Bykski Ние основана во 2008 година, има прва класа производство на опрема и опрема за тестирање, повеќе од 60 вработени, ние сме специјализирани во дизајн и развој на компјутерски систем за ладење, по неколку години на пракса, ние постојано подобрување на дизајнот за да го подобри квалитетот на производите, Bykski бренд доби на корисникот одобрување и пофалба
Карактеристика & Спецификации
Материјал : МЕСИНГ
Тема : G1/4
Мулти помине ротари фитинг, погоден за барањата на мулти насока изгледот цевка, и може да се користи во средина со 360 степени на бесконечно прилагодување на агол. Дополнителни совети 1.Објектот е боја се прикажани на вашиот монитор и вистинската боја не може да биде иста, ве молиме да се разбере
За Превозот 1.Некои земји или региони не се во рамките на опсегот на нашите превоз за тргување безбедносни причини.Се проценува дека за време на транспортот шоу на aliexpress за повикување само, никој не може да гарантира дека пакетот ќе пристигне во вашиот очекува време, ниту ние, ниту Aliexpress можат да го контролираат транспорт времето цена, па ние не нудиме за време На Испорака гаранции, но ние може да гарантира дека купувачот ќе биде во можност да се добие стоката или добие целосна наплата по транспорт проблем.Ако масовно купување, ве молиме контактирајте ме, јас ќе го избере повеќе разумни и економичен превоз пат кон вас.Ако имате прашања или проблем во врска со производи или договор, ве молиме контактирајте со нас, ние се надеваме дека сите купувачот задоволство на нашите производи, Aliexpress не може да се откаже повратни информации, ако купувачот како лево лошо повратни информации без да комуницираат, немојте да ја купите во нашата продавница, ви Благодарам за вашата соработка 3.

Таа е поголема од информацијата

Сечилото Боја:
Црна, Сребрена, Бела, Златна
Бренд Име:
bykski
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
Никој
Број На Модел На:
Б-TE3-X
Тип:
вода за ладење
Heatsink Материјал:
Бакар
Производи во категоријата