.

.

автомобил нерѓосувачки челик светилка копчето старт на моторот Моторот Почнете да Престанат да го Клучот Прстен покрие намали за Рено Koleos Samsung QM6 2017 1PS

автомобил нерѓосувачки челик светилка копчето старт на моторот Моторот Почнете да Престанат да го Клучот Прстен

DEN 285.00
DEN 335.52

Од стоката
Во магацинот

Опис : 1 : Item Fitment:За "Рено" Koleos Samsung QM6 2017 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 : Состојба : 100% Сосема нов 4 : Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки челик 5 : бројот на : 1 PCS 6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 7 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е во прилог Напомена : Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот . Инсталација метод : Step1 : ве молиме чистење на место со 70% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина. Step2 : отстрани 3m лепак во грбот; Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!) Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
20135156
Бренд Име:
ALUXLWXR
Објектот Должина:
1inch
Објектот Висина:
3inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2017
Објектот Ширина:
2inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата