.

.

200pcs 6mm Портокал Градинарски Наводнување Atomizer, Прилагодлив Fogger Ладење Прашина Превенција Sprinklers

200pcs 6mm Портокал Градинарски Наводнување Atomizer, Прилагодлив Fogger Ладење Прашина Превенција Sprinklers

DEN 1773.00
DEN 2395.20

Од стоката
Во магацинот


За Повратни Информации
Тим на Зелена Палецот е услуга со голема страст и полно срце.5~1meters
Примена : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски наводнување,Цвет Тенџере Наводнување,Ладење Прашина Превенција

- -
- -
- -
Можеби Како Што Се :
-
Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!
Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу :
За Данок На
Со оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар.
Ако НЕ треба предметите итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди прилагодено решение за вашата опција. Ви благодариме!
Ви благодариме за изборот на Green Thumb е Продавница повторно!
Имаат добро време!
Со почит,
Зелена Палецот Тимот.
За Фотографии и Слики
Фотографии и слики се за демонстрација само, тие се присутни на настапи,големина или дијаметри. Ве молиме не го оценувате 3 ѕвезди или под забележително без претходна комуникација.
Пакетите треба да летаат крстот, земја и море, и да преземат некои остатокот од време на време.
За Превозот
Откако ќе поставите вашата нарачка, ние ќе организира предмети, пакет за нив внимателно и да се испорача што е можно поскоро.200pcs 6mm Портокал Градинарски Наводнување Atomizer, Прилагодлив Fogger Ладење Прашина Превенција Sprinklers

Функција
Име на производ : Магла Sprinklers
Заеднички големина : Поврзете со 6mm рамен конектор
Проток : 8-10 L/H
Работа Притисок : 1. Значи, ако било данок се побара кога ќе го добиете пакет, ве молиме љубезно ве молиме да се грижи за тоа. Па, ве молиме љубезно се одржи некои трпение.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
P-GWP6M-КО
Sprinkler Тип:
Driper
Производи во категоријата