.

.

Hyaena 10pcs 7691 Нерѓосувачки Челик Остри Голема Дебела Туна Риболов Куки Големина 3/0 4/0 5/0 6/0 7/0 8/0 9/0 10/0 11/0 12/0 13/0

Hyaena 10pcs 7691 Нерѓосувачки Челик Остри Голема Дебела Туна Риболов Куки Големина 3/0 4/0 5/0 6/0 7/0 8/0

DEN 190.00
DEN 287.04

Од стоката
Во магацинот

Или можете да изберете ЕМС.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во Неделата.Предмети ќе пристигне во 7-25 работни дена нормално.Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ сигурност.Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени. Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ги купите. Сите фотографии се прикажани се 100% реално.Курирската служба DHL. Генерално, повеќето од нашите производи се во парк , Сите објекти ќе бидат испратени во рок од 1-2 работен ден од Воздухопловната по плаќањето е јасно. Време На Испорака :
. Земјите како што се Бразил, Украина, Турција и така натаму ќе потрае многу подолго од другите земји.И тоа трае и подолго пример 50-60 дена, ве Молиме да бидете трпеливи, ако не го добие стоки брзо по породувањето. Генерално, одложувањето или неуспех испорака, понекогаш е предизвикана од политиката на различни обичаи. Но, ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот цена за брза испорака Повратни информации 1.
Како за квалитетот на објектите?
Ние ќе ги провери стоката внимателно пред превозот и се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни на објекти се на најдобар квалитет. И фотографии се преземени од себе.
- Кога ќе ви брод мојата цел?
1. Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 работен ден од Воздухопловната по плаќањето е јасно. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со нарачката.
Како за Наплата/Замена?
1.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Бодликава Кука
Позиција:
Океански Брод Риболов
Електрични или Не:
упатство
Обликот:
Туна Риболов Куките
Бренд Име:
Hyaena
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
7691
Кука Тип:
Еден Мамки За Риболов Куките
Кука Око:
Директно Месо Тело Кука Очи
Карактеристики:
Големи, Дебели
Видови Риби:
Голема Игра Риба
Големина:
3/0, 4/0, 5/0, 6/0, 7/0, 8/0, 9/0, 10/0, 11/0, 12/0, 13/0
боја:
Бела
Количина:
10pcs
Позиција:
Океански Брод Риболов
Производи во категоријата