.

.

Мотоцикл Нов Производ Црна CNC Опрема Shift Копчето Shift Врски 31CM Одговара За Харли

Мотоцикл Нов Производ Црна CNC Опрема Shift Копчето Shift Врски 31CM Одговара За Харли

DEN 1852.00
DEN 2012.64

Од стоката
Во магацинот

Карактеристики : Специјално дизајнирани сферични лежишта кои се hydraulically притисне за чист изглед, елиминирање на потребата за heim зглобовите. CNC изработени од 6061-T6 палка алуминиум. Заврши во Црна anodize. Fitment : Твин - Cam. Спортските САМО 48. Забелешка : со цел да се вклопи сите Ж-Д модели освен FXD, FXR, и XL модели со средината контроли.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
ХАРЛИ
Бренд Име:
LARATH
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
CNC
Година:
сите
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производи во категоријата