.

.

50PCS/Многу T10 T15 194 W5W 168 921 LED Сијалица Canbus Грешка Слободни Предупредување Canceler Декодер Отпорник Capacitor Жица Адаптер 12V 0.29 НА

50PCS/Многу T10 T15 194 W5W 168 921 LED Сијалица Canbus Грешка Слободни Предупредување Canceler Декодер Отпорник

DEN 3556.00
DEN 3743.52

Од стоката
Во магацинот


Shippment
1.
Повратни информации
.
Компатибилен Светилки : 158, 161, Компатибилен Светилки : 158, 161, 168, 194, 2823, 2825, 2827, 906, 912, 921, W5 W, W5 WB, итн. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Овие отпорници се направени за Европски автомобили, како што се, Овие светилки нема да предизвика било кој компјутер грешка на табла. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор.
Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Напомена : LED Светилки ќе не се опфатени, тоа е само цел на тестирање покажува. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект .
ГРЕШКА СЛОБОДНИ LED T10 адаптери / decoders.Тие се за вашиот референца само.168, 194, 2823, 2825, 2827, 906, 912, 921, W5 W, W5 WB, итн. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Овие T10 адаптери имаат изграден во Can-bus оптоварување отпорници. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналниот
пакување, ако е можно).

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил модел:
Повеќето Возила
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
T10 Висока Моќност LED Светилки Canbus Декодер Жица Canceler
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
TUOYIKE
Лер Зрак Тип:
Комбо
Напон:
12V
Чип Собранието Тип:
SMD
Wattage:
8W
Led Чип Производител:
T10 LED Светилки Canbus Декодер Жица
Производи во категоријата