.

.

10PCS/МНОГУ Универзална Патнички Адаптер велика БРИТАНИЈА во ЕУ Евра Plug AC Адаптер за полнење Конвертор Штекер Црна Бесплатен превозот

10PCS/МНОГУ Универзална Патнички Адаптер велика БРИТАНИЈА во ЕУ Евра Plug AC Адаптер за полнење Конвертор Штекер

DEN 575.52

Од стоката
Во магацинот


Опис
Многу е потребно за дома живот или патување во странство, Само велика БРИТАНИЈА во ЕУ, патнички адаптер, 10 A/16 A 240 V
Конектор : 2-Игли во ЕУ
Боја : Црна
Тежина : 25g
Забелешка : Овој адаптер може да не се претворат напон.
Пакетот вклучува : 10 X Адаптер Конвертор

Таа е поголема од информацијата

Стандард:
ЕУ Приклучок
Тип:
Меѓународни Приклучок Адаптер
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Заземјување:
Не-Заземјување
Број На Модел На:
C525
Surge Protector:
No
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Бренд Име:
KOOYUTA
Места Број:
2
WIFI:
No
Производи во категоријата