.

.

15.4 ЛАПТОП со LCD LED ЕКРАН ЗА LP154W01 B154EW02 V. 2 B154EW01 V. 4 B154EW08 WXGA 1280*800 1-CCFL 30Pin Panel

15.4 ЛАПТОП со LCD LED ЕКРАН ЗА LP154W01 B154EW02 V. 2 B154EW01 V. 4 B154EW08 WXGA 1280*800 1-CCFL 30Pin Panel

DEN 3240.00

Од стоката
Во магацинот

Оваа точка е на LCD екранот , не лаптоп.Потоа ние ќе ве контактираме првиот befor откажете наредби.
Ве молиме контактирајте со нас за RMA за враќање DOA објект во рок од 7 дена. Забележете дека 30 Податоци Pin Конектор е кон ВРВОТ Право
3.
Нашиот бизнис време е од понеделник до петок, но во сабота и петок мобилен телефон e-mail порака или поддршка на располагање.4 Инчен Crossways
Резолуција : WXGA HD
Пиксели : 1366 x 768
Кабел Копчиња : 30 Иглички
Гаранција : 90 дена, 3 месеци
Лаптоп со LCD Одделение : А+++, Премија Одделение
Инверторот & Кабел За Податоци : Не Се Вклучени
Компатибилност : ОЕМ дел број може да варира, Најновата верзија пазар
Мртви Пиксели Политика : Max.
Предмети гаранција 6 месеци. LCD физичка резолуција пиксели . Магацинот се наоѓа во Кина , Шенжен, градот веднаш до Хонгконг.
Продавачот се плати за resending цена , купувачот ја плати за враќање на трошоците ако exhcange услуга за DOA објект За нас
Ние сме Компанија деловна Продажба.
Findusall е онлајн продавница со 24 часа e-mail услугата и enquriy услуга. LCD Екраните се произведени под ISO 13406-2 и ISO 9241 Класа 1 стандарди, што значи тие не се смета за неисправен ако тие имаат повеќе пиксели прашања (Max. Услови за Продажба
Ние ги охрабруваме трговија на големо нарачки и ќе заработи голем попуст ако треба големи количини. светлото тип(LED или 1 CCFL, 2 CCFL)
Други внимание :
1.
!!! ВАЖНО !!! МОРА ДА ГИ ПРОЧИТАТЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ!!!
1.Во текот на 3 месеци е ограничена гаранција, Ограничена гаранција е со делумна пријава поради носат. Испорака детали
Ние превозот во светот
Некои земји можеби не се постигне поради шпедиција покрие опсегот или воздухопловната контрола. Еден лаптоп модел можеби има неколку екран модели во различни димензии, резолуција. Ние го задржуваме правото да брод КОМПАТИБИЛЕН екрани (дел # не може да биде иста, но 100% компатибилност е загарантирана)
4.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
PZAscreen
Компатибилен Бренд:
Asus,DELL,Lenovo,Toshiba
Број На Модел На:
B154EW08 LP154W01 LP154WX4
Примена:
Лаптоп
Компонента Тип:
Лаптоп со LCD Екран
Производи во категоријата