.

.

Желе Preidot AB Боја Сончоглед 4mm,5mm,6mm Аспекти FlatBack Смола Кристал Помине Уметност Gements Декорација Камења/Монистра

Желе Preidot AB Боја Сончоглед 4mm,5mm,6mm Аспекти FlatBack Смола Кристал Помине Уметност Gements Декорација

DEN 702.00
DEN 877.92

Од стоката
Во магацинот


Пакување детали
2mm до 50.000 компјутери/торба
3мм на 100.000 компјутери/торба
4mm до 50.000 компјутери/торба
5mm 30,000 компјутери/торба
6mm 10,000 компјутери/торба Боја Шема За Упатување

Таа е поголема од информацијата

Големина:
4mm 50000pcs, 5mm 30000pcs, 6mm 10000pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
Станот Назад Смола Кристал
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Бренд Име:
zhanwSP
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Надворешниот Дијаметар:
2mm,3mm,4mm,5mm,6mm
Употреба:
Чанти,Облека, Чевли,Jewellry,Телефон,Рампа,итн
одделение:
ААА, Кинески Врвен Квалитет
Достапни Бои:
73 Бои, ве молиме погледнете ги нашите Боја Шема
Производи во категоријата