.

.

Голема река ридот отворено обука гумени мат воздух песна трајни опрема сина 4m х 2м х 0.2 m

Голема река ридот отворено обука гумени мат воздух песна трајни опрема сина 4m х 2м х 0.2 m

DEN 34512.00

Од стоката
Во магацинот

Може да ги користиме заедно?
Yes (да).2 m
Боја : Небото сино
Материјал : ПВЦ и Специјални Капка бод ткаенина
Технологија : Ладно поврзување
Додатоци : слободна рака пумпа х 1, поправка комплет x 1
Гаранција : 2 години
Inflating време : околу 5 минути
Испорака : by Express,Fed Ex
Опис на производот
1.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Погодна за рекреација корисници
5.Она што е макс оптоварување за овој мат?
600 Lbs.Издржливи 1000-Denier двапати ѕид ткаенина
2. Совршен за gymnast,cheerleaders,боречки уметник,и tumblers .Притисок е лесно да се прилагодите неколку секунди. Погодна за рекреација корисници.Како можам да го користите?
Можете да ги користите овие душеци во било која комбинација за да се постигне подобро користење ефект.Можете да го користите било каде : Базен,Гимнастика клуб,што Навиваат тим,Дома,во Парк,Плажа,итн
Гумени воздух кат се направени од издржлив ПВЦ мушама која е водоотпорен,висока јачина и висока густина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Се користи за група на класи или еден-на-еден тренинг. Ви благодариме за вашето разбирање.Високо endurable, и тешко на извртување и свиткување соодветно.Тоа може да биде оптоварен/самопочит и врши и се чуваат лесно.Може да бидат поставени на секој кат.Почетниот Воздух кат нуди сите погодности на нашите гумени опрема во помали, полесни и поевтини пакет. Гумени воздух подот е водоотпорен,тоа е добар воздух-стегање. Јас може да го користи во вода?
Yes (да).Јас само што почнав да учам за неколку дена, јас може да го користи?
Yes (да). Без разлика дали сте дома, на одмор, или во куќата на една пријателка, сеуште можете да се обучуваат како да сте во салата.
Голема река ридот отворено обука гумени мат воздух песна трајни опрема сина 4m х 2м х 0.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Сина
Бренд Име:
голема река хил
Број На Модел На:
4m х 2м х 0.2 m
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Одделот За Името:
Дете
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Тип:
inflatalbe воздух песна
боја:
Небото Сино
испорака:
Од Експрес,FedEx
Гаранција:
2 години
време на испорака:
3 до 7 дена
Пакет:
крпа торба, лесно да се носат
Производи во категоријата