.

.

17 бои домот имитација sinamay fascinators база со превези свадба headwear повод Црква капи црна коса додатоци

17 бои домот имитација sinamay fascinators база со превези свадба headwear повод Црква капи црна коса додатоци

DEN 1038.00
DEN 1092.96

Од стоката
Во магацинот

Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на т
цена помала од S&H рок од 30 дена од денот на купувањето.
За било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем,и производот мора да биде во својата
на производство оригинална состојба,вклучувајќи кутија, UPC бар-код, пакувањето и сите додатоци.ве молиме за разбирање дека ние само ја пратите пратката преку Кина Пост Воздух Mail ако цел износ Ако вашата цел повеќе од $200,ние ќе направиме се EMS бесплатен превозот .
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
Може да очекувате вашиот цел да се обработуваат и се испраќаат надвор рок од еден до пет дена.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Превозот И Предавање
Пратката се испраќаат директно од нашиот магацин(жеџијанг,Кина).ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор
ви благодариме
Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас
За Трговија На Големо
Дали ќе поднесе голема цел(Прифати мешани трговија на големо),ве Молиме контактирајте со нас прво,ние им обезбедуваме на најевтиниот цена и ЕМС бесплатен превозот.
Политика За Наплата
Ние стоиме зад секој производот што го продава.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.(Со исклучок на Викенд и одмор)
Како да се реши проблемот во врска со "не Може да ја испорача вашата земја"?
Кина Пост Воздух Mail да ги достави до речиси сите земји во светот,но во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух пошта,ако вашата земја не е во,ве молиме изберете ЕМС или DHL,ние ќе го менувате за бесплатен превозот откако ќе ги купите(оставете порака до нас).

Таа е поголема од информацијата

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SYF27
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Тип:
Шноли
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Материјал:
Полиестер
Големина:
околу 18CM
боја:
повеќе боја
Материјал:
полиестер ,пердув
Употреба:
повод капи,свадба коса додатоци
Производи во категоријата