.

.

JAKEMY Прецизност Шрафцигер Поставите Пинцети Професионална Поправка Алатки за Полнење За Мобилен Телефон со Компјутер Поправка Алатки Ferramenta

JAKEMY Прецизност Шрафцигер Поставите Пинцети Професионална Поправка Алатки за Полнење За Мобилен Телефон со

DEN 479.00
DEN 599.04

Од стоката
Во магацинот

JAKEMY Прецизност Шрафцигер Поставите Пинцети Професионална Поправка Алатки за Полнење За Мобилен Телефон со Компјутер Поправка Алатки Ferramenta * Име : Прецизност Шрафцигер Поставите *Примена : Користи таблета поправка/Паметен Телефон Поправка/MP4 Поправка/Компјутер Поправка *Битови Материјал : CR-V Додатоци : 1 buc - 105mm Против пролизгување се справи со 1 buc - 115mm Tweezer 1 buc - 60mm Мулти-агол мека продолжување бар

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Рачни Алатки,Приклучоци,Комбинација,Screwdrivers
Број на Парчиња:
33 или 34
Број На Модел На:
parafusadeira
Пакет:
Случај
Бренд Име:
JAKEMY
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Големина:
141*110*31mm
Тип:
tournevis
chave де fenda:
tournevis прецизност
Производи во категоријата