.

.

Мотоцикл Генератор Делови Stator Серпентина Комп За ЈАМАХА YZFR6 YZF R6 YZF-R6 2006-2014

Мотоцикл Генератор Делови Stator Серпентина Комп За ЈАМАХА YZFR6 YZF R6 YZF-R6 2006-2014

DEN 2208.00
DEN 2452.80

Од стоката
Во магацинот


Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ).
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. За повеќе производи
Примена : ЈАМАХА YZFR6 2006-2014 Состојба : 100% НОВ Квалитет : Лост Количество : 1 компјутер
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. За било какви прашања, pls.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. не двоумете се да контактирате со нас.

Таа е поголема од информацијата

Специјални Функции:
Директна замена за оригинални делови
Објектот Тежина:
0.72kg
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Бакар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
YZFR6 YZFR6 YZF-R6 2006-2014 Stator Серпентина Комп
Објектот Ширина:
0inch
Точка име :
Stator Серпентина / Stator Комп
Количина:
1 Компјутер
Потекло:
Кина
Производи во категоријата