.

.

Писмо На Ѓердан & Pendant Жени/Мажи Љубители е Накит Висока Quanlity Валентин Подароци трговија на Големо Романтична Фенси Фото PBJIAAAJ

Писмо На Ѓердан & Pendant Жени/Мажи Љубители е Накит Висока Quanlity Валентин Подароци трговија на Големо Романтична

DEN 134.88

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на нашата продавница!!!
Ако цел износ до $300, може да се добие превозот со DHL или Fedex(купувачот плаќа само за даноци, ние плаќаат за превозот надомест)
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас
We Chat / Whats App : 0086 13434343725
Имаме Три продавници за сега :
Превозот :
1.Понекогаш тоа може да потрае до 40-60 дена (Бразил 90 дена) за испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail поради испорака состојба, ако не можат да чекаат, ве молиме изберете експрес испорака, ви благодариме.
2.Нашата цена не вклучува даноци , ДДВ, или други давачки. Да се обезбеди да се плати минимален данок, нормално, ние ќе ги прогласи како Подарок или Примерок со мала вредност
3.Експрес shippings барање искуство во прилагодено царинење; особено за данок прашање
(КУПУВАЧОТ МОРА ДА ПЛАЌААТ ЗА ДАНОЦИ)
.Ве молиме обрнете внимание на ова пред избор.(исто така, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса не припаѓа на ДАЛЕЧИНСКИОТ управувач ОБЛАСТ или треба да се плаќаат дополнително)
Производ Слики
ПИСМО : U Z
Повратни Информации & Враќање :
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ни остави "5 звезди" повратна информација, ова е многу важно за нас, а ние сме навистина треба вашата поддршка. Ако имате било каков проблем само контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу!
Референтна Големина : Прстен големина на :

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
PBJIAAAJ
Приврзоци Тип:
Solitaire
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Jeepsoon
Обликотшема:
Писмо
Производи во категоријата