.

.

Leyden Бања Пешкир Рек Полица ORB/ Античкиот Месинг/ Златниот/ Chrome Крпа за Носител со Крпа Бар Ѕид Монтирани Бања Прибор

Leyden Бања Пешкир Рек Полица ORB/ Античкиот Месинг/ Златниот/ Chrome Крпа за Носител со Крпа Бар Ѕид Монтирани

DEN 2986.00
DEN 5148.48

Од стоката
Во магацинот

modname=ckeditor
Опис :
Материјал : Месинг
Крај : СЛОБОДАНКА / Античкиот Месинг / Златниот / Хром
Функција :
Имаат поблиски се погледне во него, но малкумина quirks.
Едноставен и луксузен насочат дизајн.
Многу убаво бања accossories изработени од месинг цврст материјал.
Неверојатно што вредноста за пари и нашиот производ квалитетот во живо изгледа многу кул.
Висок квалитет месинг meterial и текстура на ORB / Античкиот Месинг / Златниот / Хром финиш.
Умре фрли од цврсти месинг ( како на сликата од заврши пред ) трајни изградба обезбедува долготрајни квалитет.
Пакет Се Вклучени :
1 * Крпа Бар
1 * Инсталација На Пакетот
1 * Инсталација Настава

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Бања Полици
Број на Групи:
Еден Тиер
Број На Модел На:
LY17071903
Бренд Име:
Leyden
Материјал:
Дувачкиот
Монтиран:
Агол
Инсталирајте Стил:
Ѕидот Монтирани Тип
Полица Материјал:
Дувачкиот
Носителот Површина По Завршувањето:
СЛОБОДАНКА / Античкиот Месинг / Златниот / Хром
Големина:
As the picture
Стил:
Модерна
Инсталација Метод:
Ѕид-монтирани
Тип:
крпа багажник
боја:
Злато/ Црното/ Хром/ Античкиот Месинг
Производи во категоријата