.

.

7.17 Mofe Жолта силикони вакум црево цевка цевка црна вакуум цевки 5meter 3мм/4mm/6mm/8мм

7.17 Mofe Жолта силикони вакум црево цевка цевка црна вакуум цевки 5meter 3мм/4mm/6mm/8мм

DEN 491.00
DEN 516.96

Од стоката
Во магацинот


ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 5m 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Црево / Tube / Цевки
Силиконски Вакум Црево
Бренд : Mofe Logo(Ако сакате тоа со samco Логото,ве молиме оставете порака под вашата нарачка,ние ќе ги испратите како што треба) Дебелина : ID3mm е 2mm ID4mm/6mm/8мм е 2.5 mm Оперативна температура : -50 до 220°C (428 F). Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 Mpa или (43.5 PSI да 130.5 PSI). Внатрешен Дијаметар : 3мм/4mm/6mm/8мм(Може да избор) Многу повеќе resiliant на висока temps од нормално црева Боја : Црвена, сина, црна, Жолта Материјал : 100% Силикони Должина : 5m Ако ви треба вакум црево во пократок или подолг должина, ве молиме љубезно дозволете ми да знам

Таа е поголема од информацијата

боја:
Сина ID 4mm, Црна ID 4mm, Црвена ID 4mm, Жолта ID 4mm, Сина ID 6mm, Жолта ID 6mm, Црвена ID 6mm, Црна ID 6mm, Сина ID 8мм, Црвена ID 3мм, Црвена ID 8мм, Сина ID 3мм, Црна ID 8мм, црна ID 3мм, жолта ID 3мм
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Frequence Опсег:
00
Модел Година:
2013
Име На Модел:
MSH-1
Објектот Ширина:
00cm
Специјални Функции:
Во парк подготвени да брод
Поставување на Возило:
силиконски вакум црево
Објектот Должина:
5m
Бренд Име:
MOFE
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Висина:
00cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
100% Силикон
Објектот Тежина:
00kg
боја:
Сина,Црвена,Црна,Жолта
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
автомобил-опфаќа:
Автомобил Стил
Тип:
силиконски вакум црево
Производи во категоријата