.

.

12pcs Антички Месинг Накит Подарок Кутија, Дрвена Агол Заштитник Guard За Дома Декоративни Делови Загради

12pcs Антички Месинг Накит Подарок Кутија, Дрвена Агол Заштитник Guard За Дома Декоративни Делови Загради

DEN 100.32

Од стоката
Во магацинот


Функција :
Красат вашата маса или сте убави накит кутија.
Заштита на маса,кутија,или вашето дрво случаи да бидат оштетени.
Ако сте љубители на старата мода,овие производи се најдобар избор за вас.
Ги комбинира старата мода и добар изглед во нашето потекло идеал.
Спецификација :
Големина на : 55*40mm (L*W)
Висина : 16mm
Дебели : 3мм
Материјал : железо.
Боја : бронзени.
Еден агол заштитник дистрибуираат пет завртки.
Пакетот вклучува :
12 компјутери агол декоративни protector60 завртки

Таа е поголема од информацијата

боја:
Други
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes
Тип:
Агол Загради
Производи во категоријата