.

.

Луксузна SK Жените Часовници Ултра Тенок Нерѓосувачки Челик Бенд Аналогни Кварц Види Водоотпорен Жена Зглоб Види Relogio Feminino

Луксузна SK Жените Часовници Ултра Тенок Нерѓосувачки Челик Бенд Аналогни Кварц Види Водоотпорен Жена Зглоб

DEN 576.00
DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот


Луксузен Бренд SK Жените Часовници Ултра Тенок Нерѓосувачки Челик Бенд Аналогни Екранот Кварц Види Водоотпорен Жена Зглоб Види Дама Relogio Feminino Висок квалитет на кварц се види е популарна 100% сосема нов Модерен, многу шармантна за сите прилики Бенд материјали : Челик Случај материјали : Челик Рака Ширина : 16mm Случај Дебелина : 9mm Dial Дијаметар : 36mm Отпорност на Вода Длабочина : 3 Bar(ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
36mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Пол:
Жените
Бендот Ширина:
16mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
19.5 cm
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
скриени затворач
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бренд Име:
shengke
Случај Дебелина:
9mm
Број На Модел На:
Жените Се Види
Тип:
Кварц се види луксузни часовници
Производи во категоријата