.

.

HY55V турбо полнач VNT 504000453 504004854 4031404 VGT VariableVane млазницата прстен за Iveco Курсорот 13 338 Kw - 460 КС Курсорот 13

HY55V турбо полнач VNT 504000453 504004854 4031404 VGT VariableVane млазницата прстен за Iveco Курсорот 13

DEN 7928.00
DEN 9552.00

Од стоката
Во магацинот

Дел број : 4046945 3594712 3595671 3598515 4036282 4038389 4042547 4043267 ОЕМ број : 504000453 504004854 4031404 HY55 V млазницата прстен Апликација : Млазницата прстен за Iveco Курсорот 13 338 Kw - 460 КС Курсорот 13
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Модел Година:
2017
Материјал Тип:
Челик
Автомобил Производител:
Универзална
Специјални Функции:
4031404 VGT
Frequence Опсег:
HY55V VariableVane млазницата прстен
Објектот Тежина:
1.5kg
Поставување на Возило:
504000453 млазницата прстен
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
15cm
Име На Модел:
HY55V
Модел:
HY55V турбо полнач VariableVane млазницата прстен
Дел Број:
4046945 3594712 3595671 3598515 4036282 4038389 4042547 4043267
ОЕМ број:
504000453 504004854 4031404
ОДГОВАРА ЗА:
Млазницата прстен за Iveco Курсорот 13
моторот:
Курсорот 13
Капацитет:
12900 кзм
моќност:
338 Kw - 460 КС
HY55V vnt:
VGT 4046945
VariableVane 3598515:
4043267 млазницата прстен
Гаранција:
1 година
Производи во категоријата