.

.

YLCS255 Датум Силикони Јасно Марки За Бележник DIY Албум Хартија Картичка Декорација Втиснување Папка Занает Гума Печат 11*16cm

YLCS255 Датум Силикони Јасно Марки За Бележник DIY Албум Хартија Картичка Декорација Втиснување Папка Занает

DEN 125.00
DEN 192.00

Од стоката
Во магацинот

ПРОМОЦИЈА
(2018/03/28 00 : 00 - 2018/03/30 23 : 59)
Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети. Ви благодарам многу!!
започнете
крајот
en
ѕвезда Висок Квалитет Јасно Марки За Scrapbooking Занает Хартија Картички Албум Одлуки Користи со акрил назад блок Материјал : Силикон Големина : 11*16cm


Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
YLCS255
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони
Производи во категоријата