.

.

Бренд Нови Замена проектор светилка со hosuing VLT-XD205LP За XD205U/SD205U/XD205/SD205 Проектор

Бренд Нови Замена проектор светилка со hosuing VLT-XD205LP За XD205U/SD205U/XD205/SD205 Проектор

DEN 2496.00
DEN 3120.00

Од стоката
Во магацинот


5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контактирајте со НАС
1.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид
на вашите производи.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Враќање
1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2. цел
1 парче
Гаранција
3 месеци
Живот време
2000h
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.
Проектор објект
XD205 U/SD205 U/XD205/SD205
P/N
VLT-XD205 LP
Бренд име
NSH
Номинална моќност
205 W
Тип на светилка
проектор светилка со hosuing
Мин.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours
3.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата за вас автоматски.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
bipu
Број На Модел На:
XD205U/SD205U/XD205/SD205
Производи во категоријата