.

.

Мотоцикл Целосна Fairling Комплет шофершајбната Тело Работа Завртки Ореви Завртки за KTM RC8 RC8R RC125 125 Војводата 990 SMR/SMT Супер Војводата

Мотоцикл Целосна Fairling Комплет шофершајбната Тело Работа Завртки Ореви Завртки за KTM RC8 RC8R RC125 125

DEN 1477.00
DEN 1717.44

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот :
.состојба : 100% сосема нов
· материјал тип : CNC
· количина : 1set
· лесно да го инсталирате
Погодни За :
За Дербито/Улица мотоцикл
Пакетот вклучува :
1 кутија на Завртка
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви треба друг модел, ве молиме кликнете
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 10-12 13-16 17-19 20-24 25-30 Работни Дена + сабота + недела 12-14 15-18 19-21 22-26 27-32 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%
Производи покаже :

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Р QIANKONG
Motobike Направи:
Kawasaki,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Триумф,Suzuki,Победа,Хонда,Aprilia,Ducati,BMW
Име На Модел:
FB-001
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
7cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име на производ:
Мотоцикл Обтекател Завртки Ореви Завртка
Функција:
Целиот сет motorcycele обтекател завртки
Количина:
1 сет,како на сликата покажува
ОДГОВАРА ЗА:
За KTM RC8 RC8R RC125 125 Војводата 990 SMR/SMT Супер Војводата
Производи во категоријата