.

.

10pcs/многу CR6224T CR6224 DIP8

10pcs/многу CR6224T CR6224 DIP8

DEN 192.00
DEN 213.12

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
3 V ~ 3.6 V
Напон:
3 V ~ 3.6 V
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
CR6224
Состојба:
Нови
Производи во категоријата