.

.

2017 Лето Нови Коњи Племе мотоцикл трка автомобилот вози Рефлексивни вест јакна флуоресцентно зелена безбедност вест облека JK-22

2017 Лето Нови Коњи Племе мотоцикл трка автомобилот вози Рефлексивни вест јакна флуоресцентно зелена безбедност

DEN 1790.40

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Јакни
Функција:
Рефлексивни
Материјал:
Полиестер & Најлон
Пол:
Мажи
Бренд Име:
РОК BIKER
Модел:
JK-22
Производи во категоријата