.

.

ЗА Фендер Eliminator мотоцикл Табличка Заградата Хо Уредната Опашката на Универзал за Јамаха Логото SUPERTENERE XT1200ZE Сина FZ6 FAZE

ЗА Фендер Eliminator мотоцикл Табличка Заградата Хо Уредната Опашката на Универзал за Јамаха Логото SUPERTENERE

DEN 1267.00
DEN 1439.52

Од стоката
Во магацинот

Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден СЕТ Материјал : CNC Елоксирани Алуминиумски Бои : Сива, Сина, Црвена Супериорен квалитет и лесно да се инсталира Мал, Компактен Дизајн. Високо За Прилагодливост. Fitment :
Универзал За Kawasaki Хонда, Јамаха Suzuki Ducati итн.. Пакетот Вклучува : едно парче мотоцикл табличка носителот answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако имате потреба од тоа, ве молиме контактирајте со нас за да се добие lastest цена. Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара за вашиот мотор пред правење на нарачка. Ве молиме љубезно ве молиме да ни даде на 5-ѕвезда повратни информации по добивањето на вашиот производ.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црвена, Сина, Црна, Сива
Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Тежина:
0g
Име На Модел:
FT-PH-003
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
is_coustomized:
Yes
Материјал:
CNC алуминиум
Бои:
црвено/сино/сива/сребрена/gold/црна
Производи во категоријата