.

.

15cm 10Yards Чипка Tulle се Тркалаат Ткаенина Гајтанот Туту Здолниште Роденденски Подарок Заврши Свадба Стол Табела Декорација Материјали

15cm 10Yards Чипка Tulle се Тркалаат Ткаенина Гајтанот Туту Здолниште Роденденски Подарок Заврши Свадба Стол

DEN 111.00
DEN 123.84

Од стоката
Во магацинот

метар
Име : НИ Нето
Ширина : 15cm
Материјал : чипка
Должина : 10 Yard.approx9.1m
Употреба : Свадба Декорација.Торта Подарок кутија декорација.Занает
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори
Драг пријател : Кога ќе изберете логистика, ве молиме да се погледне на превозот време и следење на информации. Бидејќи некои од нив се untrackable. На пример : 1.Untrackable испорака метод : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"."Correos Економијата"."Кралската Пошта Економија".4 PX Сингапур Пост НП Pro".итн. (Нормално испораката е околу 60 дена, ако сте во итно треба на тоа, ве молиме да размислува пред да нареди.) 2.Ако сте во итно треба на производ, љубезно ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail, Aliexpress Стандард, Премиум превозот или други изразат како DHL,EMS,UPS-от и сл. 3.Ако вие се согласувате со нашите превозот време, ве молиме да не се отвори спорот лесно, вашето разбирање е високо ценет. 4.Секој проблем ви се сретна е среќен да се реши. Доколку постојат било какви прашања или прашање за dropshipping и трговија на големо, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние би сакале да воспостави долго-рок деловен однос со вас. Вашето одобрување е нашиот предлог да се направи подобро. Благодарение толку многу за вашата поддршка. Со желби.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
spandex ткаенина
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Тип:
Нето Ткаенини
Велур Ткаенина Тип:
нето-предиво
Ширина:
15cm
Шема:
Избелени
Стил:
Dot
Плетени Тип:
Искриват
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Материјал:
100% Полиестер
Производи во категоријата