.

.

Универзална TV DVD Далечински Управувач Замена Телевизија Далечинска Единица за Контрола Висок Квалитет за Hitachi/OKI/АЛБА/LUXOR

Универзална TV DVD Далечински Управувач Замена Телевизија Далечинска Единица за Контрола Висок Квалитет за

DEN 166.00
DEN 186.72

Од стоката
Во магацинот

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Напојува со 2 AAA батерии. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние само брод да се потврди цел адреси. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Спецификација :
Боја : Црна
Големина : прибл.97"
Компатибилни Модели :
Hitachi : LCD L19 DG07 U, L19 DK04 U, L22 DP03 U, L22 DP04 UI, L22 DG07 U, L26 DG07 U, L26 DP04 U
OKI : V19 CPHDLUV, L22 VC-FHDTUV, L32 VB-FHTU,
АЛБА : LCD19 ADVD, LCD22 ADVD, LCD26 AD, LCDW16 DVDHDF, LCDW16 DVDHDP, LCDW22 DVD95 F
LUXOR : ЛУКС-22-822-КОЧАН, V19 LCDHD, V19 LCDDVD-875
1 X Далечински Управувач (батерии НЕ се вклучени)
1.

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
141650
Фреквенција:
433 MHz
Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Бренд Име:
ALLOYSEED
Употреба:
Универзална
Примена:
за Hitachi/OKI/АЛБА/LUXOR
Функција:
TV DVD Далечински Управувач Knob
Производи во категоријата