.

.

Bykski 90 степени Лактот Rotatable Монтирање Конектор Заеднички Б-RD90-X

Bykski 90 степени Лактот Rotatable Монтирање Конектор Заеднички Б-RD90-X

DEN 221.76

Од стоката
Во магацинот

Објектот е боја се прикажани на вашиот монитор и вистинската боја не може да биде иста, ве молиме да се разбере
За Превозот 1. Испрати пакет да русија преку SPSR потребите на купувачот e-mail или да предизвика одложување на превозот
.Ако е можно, ве молиме секогаш да се провери од страна на следење на број на парцели да се осигура дека пакети нема да се врати ако испораката неуспех.Некои земји или региони не се во рамките на опсегот на нашите превоз за тргување безбедносни причини.Ако имате прашања или проблем во врска со производи или договор, ве молиме контактирајте со нас, ние се надеваме дека сите купувачот задоволство на нашите производи, Aliexpress не може да се откаже повратни информации, ако купувачот како лево лошо повратни информации без да комуницираат, немојте да ја купите во нашата продавница, ви Благодарам за вашата соработка 3.Ако масовно купување, ве молиме контактирајте ме, јас ќе го избере повеќе разумни и економичен превоз пат кон вас. Ве молиме контактирајте ме ако купувачот треба испратите објекти на овие земји.
Тема : G1/4
Површински третман : црн никел позлата или електрофореза боја
Затворен Прстен : зелена флуоресцентни O облик на силиконската гума запечатување прстен, живот за 3 години Термин За Предмети 1. Дополнителни совети 1.За Bykski
Ние основана во 2008 година, има прва класа производство на опрема и опрема за тестирање, повеќе од 60 вработени, ние сме специјализирани во дизајн и развој на компјутерски систем за ладење, по неколку години на пракса, ние постојано подобрување на дизајнот за да го подобри квалитетот на производите, Bykski бренд доби на корисникот одобрување и пофалба
Карактеристика & Спецификации
2017 Нов дизајн, висок квалитет и добра цена. Ние не плаќаат царина, тоа е одговорност на купувачот, ако царина предизвикани купувачи да се вратат, ние не наплата на превозот надомест.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
bykski
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
Никој
Број На Модел На:
Б-RD90-X
Тип:
вода за ладење
Производи во категоријата