.

.

Лето нови жените сина и бела шарени еден гради мода обичните лабава Лак вратоврска кошула TB7752

Лето нови жените сина и бела шарени еден гради мода обичните лабава Лак вратоврска кошула TB7752

DEN 861.00
DEN 1050.24

Од стоката
Во магацинот

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Должина на Ракав cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 42 16.54 96 37.80 68.5 26.97 58 22.83 М 44 17.32 100 39.37 70 27.56 59 23.23 L 46 18.11 104 40.94 71.5 28.15 60 23.62 XL 48 18.90 108 42.52 73 28.74 61 24.02 XXL 50 19.69 112 44.09 74.5 29.33 62 24.41 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Бренд Име:
longqibao
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
Плоштад Јака
Број На Модел На:
TB7752
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Лак
Облека Должина:
Редовни
Производи во категоријата