.

.

18*14.5 CM Цртан филм Туѓо Семејство Автомобил Налепница Винил Decals Интересен Автомобил Стил

18*14.5 CM Цртан филм Туѓо Семејство Автомобил Налепница Винил Decals Интересен Автомобил Стил

DEN 86.00
DEN 168.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
14.5cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
nc-т-285
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
pullight
Материјал Тип:
Винил
Производи во категоријата