.

.

Новиот Божиќ Печати Троседот Перница Памук, Лен Ракавици Божиќ Дрво Снешко Бел Дизајн На Европски Стил Перница Покрива Дома Декорација

Новиот Божиќ Печати Троседот Перница Памук, Лен Ракавици Божиќ Дрво Снешко Бел Дизајн На Европски Стил Перница

DEN 248.00
DEN 282.24

Од стоката
Во магацинот


Ние ќе ги пренесе вашиот пакет по вашата исплата во 5 дена.(Промоција подароци,годишнина,реклама) MOQ : 10pcs ( Минимум за количина) .Елегантен дизајн невидливи патент 2. Тоа може да потрае подолго време, ако треба да се прилагодите на вашите производи.Пакет : 1 перница капак (Без пополнување)
Препорачуваме 4pcs за средни троседот, 6pcs за големи димензии троседот.Супериорен квалитет материјал( мие) 40% лен 30% памук и 30% полиестер 3. Боја : како на фотографии (една страна печатење)
На една страна се печати, на другата страна е природен лен боја (беж, крим). Улица, Град,Регион и Држава) Инаку, вашиот пакет веројатно ќе се врати. Големина : 45x45cm (17.
Ако треба и двете страни печатени, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.Напредна технологија на печатење, издржлив и не-одѕвонуваше во долго време и Зошто да не се направи свој уникатен перници/перници?? Да, може да се направи свој уникатен fatansy неверојатни перница перница покрие некогаш сте имале пред тоа.Она што треба да направите е да ни ги испратите вашите HD (high Definition) фотографии.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.
Новиот Божиќ Печати Троседот Перница Памук, Лен Ракавици Божиќ Дрво Снешко Бел Дизајн На Европски Стил Перница Покрива Дома Декорација
Белешки : Сите бели дел( празно дел) во фото на перница поклопец, боја на вистински производи се природни лен боја, беж како погоре демонстрација фотографија. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ние може да се направи една страна печати, два страна печати.5")
Ве молиме овозможи 2-3cm несовпаѓање се должи на рачно мерење. 2 парчиња за мала софа.
Руски купувачот ве молиме да се стави вашиот целосен назив ( име, средно име, презиме) и детални адреса( Стан Бр.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Бренд Име:
moodcome
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
Божиќ Дизајн/ Божиќ Дрво
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Употреба:
Софа
Стил:
Божиќ
Патент:
Невидливи
Фронтална Боја:
како фотографии
Грб боја:
Природни лен боја
Производи во категоријата