.

.

3d позадина за соба 3d мурали позадина за дневна соба 3-димензионален простор mural сопствени 3d позадина

3d позадина за соба 3d мурали позадина за дневна соба 3-димензионален простор mural сопствени 3d позадина

DEN 778.00
DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот

Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено.76 м2 заокружување. Ако изберете DHL, Fedex, EMS, aramex превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 дена. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8m 2 заокружување. Ви благодариме! Што треба да знаете :
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2.
Ние ќе се прилагодите за вашата големина .8 метри Висока=1.
4 Изградба lllustration
1 : Подготовка Алатка : пластични барел, на ниво, нож, владетел, крпи. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0. 9 : Природно сушење на вратите и прозорците затворени по изградбата е завршена. 3 : Проверете позадината се тркалаат големина, боја крои се преклопуваат (2~3 cm) 4 : инфрацрвен вертикална или хоризонтална инструмент за да се обезбеди вертикална ѕид. 5 : ѕидови и позадина лепак четка. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3.
Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8 м2 заокружување. 8 : Користете алатка нож прекинувачи и приклучоци во одреден крстот четири недели ќе се намали вишокот.
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
. 7 : Продолжи крои под.36 m 2 заокружување.2 метри Висока =2.76 m 2 заокружување.36 м2 заокружување. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3.
5 Испорака Thme
e Packet во САД : 8-20 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.

Таа е поголема од информацијата

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1634
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Гроздобер
Тип:
не ткаени
Материјал:
не ткаени
Големина:
Customize Size
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Производи во категоријата