.

.

3cm обичај 100 компјутери Персонализирана Transpent Налепница Слободни дизајн Роденден бебе туш Свадба Покана Плик Налепници Фоки

3cm обичај 100 компјутери Персонализирана Transpent Налепница Слободни дизајн Роденден бебе туш Свадба Покана

DEN 470.40

Од стоката
Во магацинот

Не се сите земји може да се достави електронски производ, Кинески царинската ќе го спречи тоа.свадба датум 3.кој дизајн ви се допаѓа Тоа е многу важно !!! Благодарам многу ! На пример : имиња : Senera/Стивен свадба датум : 25. И не се загрижени премногу ако вашиот парцела е на нормален испраќање на начинот на кој вашиот парцела е на нормален испраќање начин! Тоа ќе биде побрзо со градот адреса и може да трае подолго време со периферијата адреса. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме за вашето доаѓање и вашето мислење!
. Замена предмети ќе бидат разменети во рок од 10 дена од денот добиеме вратени стока. Различни земји царина се различни, некои земји не треба царина, некои земји треба данок, ние ќе ги прогласи ниски царински фактура да им помогне на клиентите да се заштедат пари, корисниците исто така може да ни каже колку да го пријават на царинските фактура. Ние може да се печати и да се испрати во 1-3 работни денови;
4. Ве молиме да оставите пораката како што е подолу кога ќе го поставите цел 1. Ако не сте задоволни со предмети без оглед на причините, ве молиме вратете го објектот кон нас. точка(а) мора да се врати во сите оригинално пакување вклучувајќи картонска, кутии, и копија на клиентите продажба на фактурата.името на младоженецот и невестата 2. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние сме најчесто на линија ;
3.
Важна забелешка, ве молиме да ги прочитате пред цел !!!
1.
Наплата & Враќање : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ако ви треба други печатење производ , договорот за мене !
Контактирајте ме ! Контактирајте ме ! Контактирајте ме ! Ако имате било какви прашања !
- Објект : прилагодено транспарентна налепница Материјал : транспарентен ПВЦ Лепило : силно лепило Големина : 3 cm во дијаметар, тркалезна форма На печатење е само црна боја (ако имате потреба од други бои, ве молиме контактирајте ме) Количина : 100 компјутери ( Обично, тоа ќе биде малку повеќе ) 100 компјутери прилагодите Персонализирана Налепница Роденден бебе туш Свадба Покана Плик Налепница Печати лопез и од неодамна Слободен дизајн, Боја : Црна, Бела,Сребро, и Други( ве молиме оставете порака кажете ни која ви се допаѓа боја) Форма : Круг, Правоаголник,Срцето,Овална Употреба : Подарок пакување ознака,торта пакување ознака,evenlop ознака за свадба прослави украси и син на.

Таа е поголема од информацијата

Повод:
Шема:
Момче & Девојка,Цвет,Ѕвезда,Ангел,Број,Срцето,Цртан Слика,Фабрика,Шарени,Пеперутка,полна Боја,Невестата & Младоженецот,Точка,Круна,Цртан филм животните,Писмо
is_customized:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Големина:
M
боја:
Црна
Големина:
3-7 cm дијаметар
Количина:
100 компјутери/многу
Вода доказ:
Yes
Производи во категоријата