.

.

LOVECOM Телефон Случај За iPhone 5 5S SE 6 6S 7 8 Плус X Сјајот во Прав ЉУБОВ Срцето Транспарентен Мека TPU Телефон Задниот Поклопец Случаи

LOVECOM Телефон Случај За iPhone 5 5S SE 6 6S 7 8 Плус X Сјајот во Прав ЉУБОВ Срцето Транспарентен Мека TPU

DEN 86.00
DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


Топла Продажба
Слика Шоу

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
За iPhone 6 6S, За iPhone 6Plus 6SP, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 5 5S SE, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 8 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone SE
дизајн:
Транспарентен,Симпатична
Големина:
4.7 5.5
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
LOVECOM
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Сјај во Прав ЉУБОВ Срцето Телефон Случај
Материјал:
TPU
Функција:
Сјај во Прав ЉУБОВ Срцето Транспарентен Мека TPU Телефон Случај
Пад на превозот:
Поддршка
Продажба Начин:
трговија на големо и мало
квалитет:
Највисокото Ниво
Тип:
Случај
Производи во категоријата