.

.

D'addario Планета Бранови Dynaflex Про Жиро Рака Exerciser за Музичар

D'addario Планета Бранови Dynaflex Про Жиро Рака Exerciser за Музичар

DEN 1919.52

Од стоката
Во магацинот

Опис На Dynaflex Жиро Рака Exerciser ви овозможува да се постигне конкурентска предност не е важно каков инструмент ќе се игра. Оваа рачни gyroscope гради и во услови на рацете, зглобовите и лактите, а исто така се зголемува рака брзина и издржливост. Како да има лични музичар е салата во вашата дланка, едноставно започнете со ротација и потоа со лулка движење, се изгради на gyroscopic на брзината и да се почувствува изгори. Тоа е одлично за чување на играње на мускулите тон кога се далеку од вашиот инструмент или за пред-шоу се загрее. Може да се одлучат да се користи во врска со планетата бранови ротирачки-зафат за целосна прст, рака, рака и тренингот.
Овој уред е исто така достапно со моторизирани почнувајќи клупа PW-DFP-02. Карактеристики Модел : PW-DFP-01 Произведени од страна на : D : D'Addario Планета Бранови

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
D'Addario
Број На Модел На:
ФОТОНАПОНСКИ-DFP-01
Тип:
Рака execriser
Производи во категоријата