.

.

1pcs NuoNuoWell Брз Полнач Допрете Конектор за Градина алуминиум Микро Наводнување Наводнување Црево Цевка Адаптер за Монтирање Цевки

1pcs NuoNuoWell Брз Полнач Допрете Конектор за Градина алуминиум Микро Наводнување Наводнување Црево Цевка

DEN 147.00
DEN 191.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Дијаметар:
1/2
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
NuoNuoWell
Метал Тип:
Алуминиум
Број На Модел На:
СЗ-KJLZDT4F
Материјал:
Метал
Стандард:
Din
Градина Вода Конектор Тип:
Брзи Конектори
Производи во категоријата